PRZELOTOWA WIERTARKO – FREZARKA SGML

Wiertarko-frezarka SGML przeznaczona jest do kompleksowej obróbki otworów i wnęk w drzwiach drewnianych i płycinowych. Wykonuje otwory pod klamkę i wkładkę zamka oraz wnęki płytkie i głębokie pod zamek i czołowe blachy mocujące.
Urządzenie przystosowane jest do obróbki otworów w drzwiach w wykonaniu lewym i prawym (przestawienie maszyny do tego celu odbywa się automatycznie), dla szerokości drzwi od 600 do 1000 mm.

Wiertarko-frezarka sterowana jest za pomocą sterowników komputerowych, a udział człowieka ograniczony jest do czynności ustawczych. Wszystkie zespoły obróbcze wykonują ruchy oscylacyjne z jednoczesnym zagłębianiem się w materiał a suwy robocze realizowane są za pomocą serwonapędów i układów pneumatycznych. Zastosowane wysokoobrotowe napędy obróbcze zasilane są poprzez przemienniki częstotliwości, co umożliwia prawidłowe dobranie parametrów frezowania.

Urządzenie posiada zainstalowane trzy zespoły wiertarskie do zawiasów wkręcanych, z możliwością regulacji kąta wiercenia, których położenie zmienia się w zależności od ustawienia drzwi do obróbki (wykonanie lewe lub prawe).

 

Dane techniczno - eksploatacyjne
Szerokość robocza        mm 600-1000
Poziom roboczy                     mm 1050
Wymiary gabarytowe :
 - długość           
 - szerokość     
 - wysokość                                       

mm
mm
mm

3900
1460/3250
2200
Moc zainstalowana               kW 13
Napięcie robocze V 3/N/PE, 400V 50Hz
Ciśnienie ukł. pneumat. max MPa 1,0
Opis PL 1
Opis EN 1
Opis RU 1

Pliki

Zapytaj o produkt