PRZELOTOWA WIERTARKO – FREZARKA SGML - II

Wiertarko-frezarka SGML II przeznaczona jest do kompleksowej obróbki otworów i wnęk w drzwiach drewnianych i płycinowych. Wykonuje otwory pod klamkę i wkładkę zamka oraz wnęki płytkie i głębokie pod zamek i czołowe blachy mocujące.
Urządzenie przystosowane jest do obróbki otworów w drzwiach w wykonaniu lewym i prawym (przestawienie maszyny do tego celu odbywa się automatycznie), dla szerokości drzwi od 600 do 1200 mm.

Modułowa konstrukcja umożliwia rozdzielenie operacji obróbczych na dwa zintegrowane stanowiska umożliwiając osiągnięcie maksymalnej wydajności obróbki dochodzącej do 670szt/zmianę (obróbka skrzydła trwa ok. 40 sekund).

Wiertarko-frezarka sterowana jest za pomocą sterowników komputerowych, a udział człowieka ograniczony jest do czynności ustawczych. Wszystkie zespoły obróbcze wykonują ruchy oscylacyjne z jednoczesnym zagłębianiem się w materiał. Zastosowane wysokoobrotowe napędy obróbcze zasilane są poprzez przemienniki częstotliwości umożliwiają optymalne dobranie parametrów frezowania.

W maszynie zastosowano trzy zespoły wiertarskie do zawiasów wkręcanych, z możliwością regulacji kąta wiercenia, których położenie zmienia się w zależności od ustawienia drzwi do obróbki (wykonanie lewe lub prawe).

 

Dane techniczno - eksploatacyjne
Szerokość robocza        mm 600-1200
Poziom roboczy                     mm 960
Wymiary gabarytowe :
-  długość           
-  szerokość     
-  wysokość                                       

mm
mm
mm

2x3900
2460/3550
2200
Moc zainstalowana               kW ok. 17
Napięcie robocze V 3/N/PE, 400V 50Hz
Ciśnienie ukł. pneumat. max MPa 1,0

Opis PL 1
Opis EN 1
Opis RU 1
Ilość filmów <a href="youtu.be/x8YqQrcyXJ0">film1</a>

Pliki

Zapytaj o produkt