URZĄDZENIE DO FREZOWANIA WYBRAŃ W POBOCZNICY SCHODÓW SKŁADANYCH DFPS

Urządzenie do frezowania wybrań w pobocznicy schodów składanych – DFPS jest specjalistyczną maszyną przeznaczoną do frezowania wybrań w pobocznicy schodów składanych pod połączenie na jaskółczy ogon ze stopniem.

Podstawą urządzenia jest spawany korpusy stalowy wykonany z kształtowników  stalowych  na którym zamontowano cztery zespoły frezujące, stół z regulowanym kątem roboczym oraz zespół docisków pneumatycznych unieruchamiających obrabiany detal. Ruchy robocze realizowane są za pomocą serwomotoru, ruchy ustawcze realizowane są za pomocą siłowników pneumatycznych, osprzęt elektryczny umieszczono w szafie obok urządzenia oraz w przykręconej na stałe do korpusu. Urządzenie wyposażone jest  w cztery wrzeciona robocze typu – KRS 50.00-11-2D (PERSKE) o mocy  nominalnej - 4 kW i prędkości obrotowej - 17.500 obr/min. Mocowanie wrzecion na jaskółczy ogon umożliwia korekcję położenia i ustawienie głębokości frezowania. Odległość nominalna pomiędzy osiami wrzecion to 250 mm. Możliwa jest niewielka korekcja tego rozstawu tj. ± 10 mm. Na suporcie roboczym mocowane są wszystkie mechanizmy ustalające i mocujące oraz wkładki zabezpieczające.

Suport roboczy blokowany jest przed przestawianiem wariantu obróbki lewych lub prawych pobocznic. Regulacja kąta frezowania w zakresie 60÷75° odbywa się poprzez ręczną korekcję skrętu suportu środkowego. Zmiana układu frezowania z wersji pobocznic lewych na prawe odbywa się poprzez automatyczne skręcenie suportu roboczego i ręczne zablokowanie.

Urządzenie pracuje w cyklu automatycznym, po dosunięciu obrabianego materiału do baz stałych włącznikiem uruchamiamy cykl pracy urządzenia, materiał jest automatycznie zaciskany i następuje proces obróbki po zakończeniu którego materiał jest zwalniany. Czas obróbki jednego elementu ? 7s.Dane techniczno - eksploatacyjne
Wysokość robocza mm 950 + 50
Szerokość pobocznicy mm 80 - 100
Moc zainstalowana kW 16,4
Ciśnienie robocze pow. MPa 0,2
Wymiary zewnętrzne (dł. x szer. x wys.) mm 1,9/1,5/1,6
Instalacja odciągowa mm O 125
Zasilanie elektryczne V AC 3/N/PE, 400V 50Hz
Napięcie sterownicze V DC 24

Opis PL 1
Opis EN 1
Opis RU 1
Ilość filmów <a href="youtu.be/7CT4QstB7_o">film1</a>

Pliki

Zapytaj o produkt