PODNOŚNIK HYDRAULICZNY STANOWISKOWY DHP - 1,0t

Podnośnik hydrauliczny stanowiskowy DHP służy do bezstopniowego podnoszenia i opuszczania materiału na stanowiskach montażowych, załadowczych i obróbczych o wymiarach stołu zbliżonych do palety EUR, umożliwia utrzymanie stałego poziomu roboczego przy załadunku lub rozładunku materiału. Podnoszenie stołu podnośnika odbywa się przy pomocy dwóch cylindrów hydraulicznych, zasilanych z kompaktowego agregatu elektro - hydraulicznego, sterowanego z kasety. Kaseta wyposażona jest  w przyciski „podnoszenie”, „opuszczanie” oraz „STOP AWARYJNY”.

 

Dane techniczno - eksploatacyjne
Nośność max kg 1000
Wymiary stołu standard mm 860x130
Wysokość w stanie złożonym (standard) mm ~225
Skok roboczy (max) mm 800
Czas podnoszenia s ok. 25
Ciśnienie w układzie hydraulicznym MPa max 16
Poziom hałasu dBa ok. 72
Moc zainstalowana kW 1,1
Zasilanie elektryczne V AC 3/N/PE, 400V 50Hz
Napięcie sterownicze V DC 24
Masa urządzenia kg ~400

Podnośnik może być wyposażone w przenośniki rolkowe, stół obrotowy, barierki, klapy najazdowe i inne mechanizmy, oferowane są zarazem w szerokim zakresie rozmiarów stołu i wysokości podnoszenia w zależności od zapotrzebowania klienta.

Podnośniki przed oddaniem do użytku badane są zgodnie z załącznikiem C normy PN-EN 1570:2002 – „WYMAGANIA BEZPIECZEŃSTWA DOTYCZĄCE PODNOŚNIKÓW STOŁOWYCH”, posiadają DEKLARACJE ZGODNOŚCI CE i wszelkie niezbędne dokumenty do rejestracji w UDT.

Opis PL 1
Opis EN 1
Opis RU 1

Pliki

Zapytaj o produkt